מטי דיגיטלי

המקפצה לעסק שלך

מ.ט.י דיגיטלי הוקמה במטרה לתת מענה לצרכי הדיגיטל של העסקים הקטנים בגליל.
לטובת מטרה זאת, העמדנו לרשותך את מיטב דרכי השיווק, שיקפיצו את העסק שלך כמה שלבים למעלה, בעזרת צוות שיווק דיגיטלי חזק ומקצועי.

מעניין אותך? זה הזמן ליצור איתנו קשר

השירותים המובחרים שלנו

בניית אתר ב wix

בניית אתר ב wix היום חובה על כל עסק שיהיה לו אתר, בו יהיה ניתן לקבל את כל המידע על העסק ושירותיו, לקנות את מוצריו ולקבל באופן כללי את המידע עליו. אנחנו נבנה לעסק שלך אתר תדמיתי או אתר חנות בהתאם לצרכים שלך, אותם נאפיין בפגישת האיפיון שלנו.
עלות חד פעמית: החל מ 1000 ₪

החבילה המשתלמת לעסק שלך

לכל עסק חשוב לראות תוצאות בסוף מההשקעה שהוא עושה בשיווק. תפרנו לך את החבילה שתתן לך את כל הכלים הרלוונטים והמדוייקים ביותר כדי לייצר אצלך בעסק תוצאות.
עלות חודשית: 500 ₪

הקמה וניהול דף עסקי בפייסבוק

הקמת עסק חדש ואין לך דף עסקי? אנחנו נקים לך. במידה ויש לך, אנחנו נשדרג אותו וניקח אותו קדימה. במסגרת עבודת הניהול אנחנו נפרסם לך בכל שבוע פוסטים מתוך העבודה היומיומית של העסק שלך.
עלות חודשית: 400 ₪

הקמה וניהול פרופיל עסקי באינסטגרם

יש לך עסק שאפשר להוציא ממנו תמונות מעניינות? במידה ויש לך עסק חדש או שיש לך עסק קיים אנחנו נטרגט עבור העסק שלך את #האשטגים הרלוונטיים ביותר ובעזרתם נקדם את התמונות מהעבודה היומיומית אצלך בעסק באופן שבועי.
עלות חודשית: 350 ₪

הקמה וניהול ערוץ יוטיוב

ערוץ יוטיוב זהו כלי משמעותי לקידום העסק שלך בתוצאות החיפוש בגוגל. גוגל אוהב להראות לנו סרטונים עם התעניינות רבה בתוצאות החיפוש. במסגרת השירות אנחנו נעלה ונקדם את הסירטונים מהעסק שלך בתוצאות החיפוש ביוטיוב באופן שבועי. .
עלות חודשית: 350 ₪

הקמה וניהול קמפיינים בפייסבוק/ בגוגל

עסקים שרוצים להקפיץ את העסק שלהם כמה שלבים למעלה, מבינים את היכולת העצומה של פרסום ממומן באמצעות מערכות הפרסום של פייסבוק וגוגל וכמה הם יכולים להרוויח מהם כאן ועכשיו בשונה מפרסום אורגני.
עלות חודשית: 400 ₪

בניית דף נחיתה

בניית דף נחיתה זהו כלי חשוב מאוד שיהיה לכל עסק במידה ואין לו אתר או בנוסף לו. במידה והעסק רוצה לשווק שירותים ו/או מוצרים, דף נחיתה מרכז בתוכו את עיקרי הדברים שחשוב לחשוף ללקוח טרם הרכישה.
עלות חודשית: 500 ₪

היתרונות בהצטרפות לשירותים שלנו

למה יהיה נכון לך לצרף את העסק שלך לשירותים שלנו במ.ט.י דיגיטלי? הנה כמה:

רואים אותך!

מ.ט.י הוקמה כדי לקדם את העסקים הקטנים בגליל ומתוך ראייה זאת, אנחנו במ.ט.י. דיגיטלי נראה אותך תמיד לנגד עינינו, לפני שנראה את הכסף שלך, השירות האישי הוא אחד המרכיבים החשובים בשירות שלנו.

 

מחיר משתלם

אנחנו מבינים את הקושי הכלכלי שיש לעסקים קטנים בכלל ולעסקים בתחילת דרכם בפרט. לכן, מ.ט.י מסבסדת את הפעילות של מ.ט.י דיגיטלי ומאפשרת לך לקבל שירותי שיווק דיגיטלי בעלות מינימלית.

 

בכל מקום

אנחנו יודעים שהיום יום שלך עמוס וחשוב לך כל הזמן להתעסק בקידום העסק שלך. בשל כך, אנחנו מאפשרים לך לעשות איתנו שיחות וידאו מרחוק, מאיפה שנוח לך.

 

מקצועיות

כשמ.ט.י דיגיטלי הוקמה, היה חשוב לנו לשמור על רמת מקצועיות גבוהה, כאשר גייסנו את צוות המומחים וזאת כדי לאפשר לעסקים כמוך לקבל מאיתנו שירותי שיווק שיקדמו אותך באמת ויועילו לקידום העסק שלך.

 

הבית לעסקים

כאשר העסק שלך יצורף אלינו לשירות, זה יאפשר לנו לקבל תמונה רחבה על התנהלות העסק שלך ובהתאם, לעזור לך לחזק את הנקודות החלשות, בעזרת כלי הייעוץ העסקיים של מ.ט.י גליל מערבי.

 

קצת עלינו

מ.ט.י דיגיטלי הוקמה כדי לתת מענה לצרכי הדיגיטל של העסקים הקטנים בגליל. בייחוד בתקופה זו של משבר הקורונה, כולם כבר מבינים שצריך להיות חזק בדיגיטל. מ.ט.י תספק לך את כל הבסיס הדיגיטלי לעסק שלך. הכל במקום אחד. במחיר מסובסד! לא צריך לחפש פתרונות וספקים אחרים! זה הזמן להצטרף אלינו למ.ט.י דיגיטלי!

הזדמנות מיוחדת ללקוחות חדשים!

ברכישת שירות שיווק דיגיטלי קבלו שעת ייעוץ עסקי במתנה עם מנכ”ל מ.ט.י גליל מערבי.

 

רוצים להעיף את העסק שלכם קדימה?

בחרו את השירות שתרצו לקבל והשאירו פרטים.