אודותינו

נותנים לך כלים להצלחה – זו לא סתם סיסמא!

מטי גליל מערבי קריות נוסד ב- 1993 כעמותה – מלכ”ר מוסד ציבורי ללא כוונת רווח כדי לסייע ליזמים ולעסקים הקטנים.
העסקים הקטנים והבינוניים הם אחד ממנועי הצמיחה העיקריים של המשק הישראלי והם מהווים תנאי למשק יציב וצומח. באזור הצפון בלבד(לא כולל חיפה) קיימים למעלה מ 70,000 עסקים קטנים ובינוניים ואנחנו נמצאים כאן כדי לסייע להם בכל מה שניתן.

השירותים העיקריים שניתן לקבל במטי:

ייעוץ עסקי במגוון תחומים רחב

קורסים וסדנאות לבעלי עסקים
וליזמים

מרכז רפואה משלימה לקידום
מטפלים ורפואה משלימה

המטרות שמובילות אותנו:

נשמח ללוות גם אתכם בדרך להצלחה שלכם!

בואו לקבל ייעוץ, ליווי, הכוונה. בין אם אתם יזמים בתחילת הדרך. מתלבטים אם לפתוח עסק, עסק קיים שרוצים סיוע והכוונה וכדו’, – אנחנו הכתובת שלכם! כל בעל עסק צריך ליווי והכוונה וגם תכנית עסקית, שהיא המצפן או ה”Waze” של העסק, שמפרטת לאן אתה רוצה להגיע ואיך תגיע לשם.

המטרה שלנו היא לתת סיוע לכמה שיותר עסקים בצפון הארץ, בדגש על אזור הגליל, בהתחשב בצרכים ובאיפיון של האזור. לצערנו, אין מספיק מודעות בקרב העסקים הקטנים לצורך בליווי עסקי ובתוכנית עסקית. האתגר האמיתי של עסקים קטנים בארץ הוא לשרוד לאורך זמן. בעל עסק קטן בדרך כלל מתמחה בתחום העיסוק שלו ופחות בתחומים השונים של ניהול העסק – שיווק, מכירות, ניהול כספים, תמחור וכו’.

בדיוק בנושאים אלו אנחנו יכולים לסייע לו באמצעות ליווי ובניית תכנית עסקית מתאימה. תוכנית עיסקית היא מוצר בסיסי לכל בעל עסק באשר הוא. זה לא פריווילגיה. זה לא מותרות. זה MUST.

אתם מוזמנים לפנות אלינו, לקבוע פגישה ומשם נתקדם. גם אם “הכל בסדר” אצלכם , תמיד טוב לעצור רגע, לעשות חושבים עם איש מקצוע ולבדוק מה עוד ניתן לעשות, מה ניתן לייעל, איך ניתן לשפר וכו’.

קורסים והכשרות

לאורך שנות פעילותה, הענקנו במטי ליווי וסיוע לכ-10 אלף יזמים ועסקים. כחלק מהסיוע, מ.ט.י מציעים מגוון הכשרות וקורסים המשלבים פרקטיקה לצד לימודים תיאורטיים. חלק מהקורסים נותנים כלים המסייעים לכם בעסק וחלק מהקורסים נותנים הכשרה לעיסוק חדש שיכול להיות בנוסף לעבודה קיימת שלכם או כעיסוק מרכזי.

ימי עיון

כחלק מהסיוע ומתן הכלים, אנחנו עורכים מידי פעם ימי עיון מקצועיים בנושאים מגוונים הקשורים אליכם – היזמים ובעלי העסקים הקטנים.

מרכז משפחה

כחלק מראיית המכלול שכל בעל עסק יש לו גם משפחה, אנחנו במטי רואים את המכלול. המשפחה משפיעה על העסק והעסק משפיעה על המשפחה. לכן אנחנו גם שם בשבילכם.

קהילת העסקים הקטנים

אנחנו נמצאים בעכו שהיא במרכז הגליל המערבי. יש בצפון למעלה מ-70,000 עסקים קטנים ובינוניים (לא כולל חיפה). בעלי העסקים הקטנים הם קהילה
אחת כגולה שבתוכה קהילות קטנות יותר של בעלי עסקים לפי תחומים. אומנים, קמעוניים, תיירות, מזון ,עסקים חופשיים ועוד.
אנחנו פועלים להבנת הצרכים של כל קהילה וקהילה ומתן מענה מתאים בהתאם לצרכים שלכם. נשמח להוות פלטפורמה לעשייה משותפת שלכם. אתם
מוזמנים לפנות אלינו בכל יוזמה או רעיון!

שותפויות

במסגרת פעילותינו בגליל המערבי ולאור הוותק הרב שלנו, אנחנו נמצאים בקשר עם גופים ואירגונים מגוונים הפועלים באזור .
חלק מהיעדים שלנו הוא יצירת שיתופי פעולה ומיזמים משותפים עם הגורמים באזור לטובת היזמים והעסקים הקטנים.
אתם מוזמנים לפנות אלינו בכל רעיון! נשמח לשבת ולבחון יחד.