פתיחת עסק היא אינה עניין של מה בכך. למעשה, 90% מהעסקים בישראל נסגרים בשנה הראשונה לקיומם ואילו מתוך הנותרים נסגרים 80% בשנה השנייה. לא מדובר במצב מעודד במיוחד. באופן מפתיע בעלי העסקים המפסידים וסוגרים את עסקיהם לא יכולים היו לצפות כלל את הסגירה המהירה ולא תמיד מבינים מה התפספס להם. העניין הוא שרוב מקימי העסקים מבינים בתחום שלהם, אבל לא מבינים בפתיחת עסק.

זו הסיבה המרכזית אשר בגללה מטי פתחה קורס מיוחד של פתיחת עסק. קורס פתיחת עסק של מטי מיועד לאנשים המעוניינים להתפתח ולגדול מבחינה כלכלית ועסקית אולם אינם בעלי הידע המתאים לפתיחת עסק. למעשה, רוב בני האדם אינם משערים כי פתיחת עסק יכולה להיות עסק רציני כל כך. לא מעט בירוקרטיות ומסמכים נדרשים הופכים את תהליך פתיחת העסק למורכב יותר. באמצעות קורס פתיחת עסק של מטי ניתן להגיע להישגים משמעותיים וליצור הצלחות ניכרות.

פתיחה מוצלחת

מטי מכירה את ההווי הישראלי של פתיחת עסקים ומתוך מודעות למספר הגבוה של העסקים הנסגרים בישראל מדי שנה הקימה את קורס פתיחת עסק המיועד במיוחד לאלו החסרים את הידע המתאים אולם אינם מתפשרים על ביצוע התהליך באופן חובבני. ללא ליווי מקצועי, רוב הסיכויים של העסק הם להיסגר. לפיכך ישנה חשיבות מרכזית בסיוע אמין ומנוסה של מביני דבר בתחום. במטי מציעים קורס פתיחת עסק המועבר על ידי אנשי מקצוע מנוסים ובעלי כישרון רב בתחום.

מגוון כלים מקצועיים

הלימודים בקורס פתיחת עסק מקנים את כל הכלים המקצועיים הנדרשים וכן את הידע לצורך פתיחת עסק באופן הנכון ביותר עבור בעל העסק. היכרות עם החוקים השונים מבטיחה כי תהליך פתיחת העסק יתבצע בדרך הטובה ביותר ועל פי החוק, כך שמקים העסק לא ימצא את עצמו מתמודד עם מסמכים ובירוקרטיות שאינו מכיר. למעשה, זו היא הסיבה העיקרית בגללה נסגרים לא מעט עסקים ברחבי הארץ, שנה אחר שנה.

מטי מציעים את קורס פתיחת עסק לבעלי כישרון בתחומם שמעוניינים להצליח באמת ומוכנים להשקיע את האנרגיות הנדרשות לשם כך.

0 תגובות

השאירו תגובה

רוצה להצטרף לדיון?
תרגישו חופשי לתרום!

כתיבת תגובה