החיים המודרניים מביאים עימם לא מעט הפתעות רבות ומגוונות. בניוד לשנים עברו, בהן ניתן היה למצוא מקום עבודה מתאים ולהשקיע בו למשך שנים רבות, כיום רוב האנשים העובדים מחליפים מקומות עבודה מדי כמה שנים ואפילו תחומים מקצועיים. כיום, על מנת להצליח מבחינה כלכלית, מקצועית ועסקית חשוב להראות יצירתיות ולפתח נכונות להצלחה.

הזדמנות ייחודית לבעלי עסקים

קורס יזמות עסקית מטעם מטי הינו האפשרות עבור רבים להתפתח ולגלות בעצמם תכונות אופי שלא ידעו על קיומן. קורס יזמות עסקית מעניק את הידע מחד ואת הכלים מאידך למעוניינים לפתח את עצמם כלכלית ומקצועית למקום עצמאי ורב יכולת. הקורס מיועד לגילאים שונים ומגוונים וכן לשכבות שונות של האוכלוסיה. יכולים להרשם אליו גברים ונשים, צעירים ומבוגרים בתחומי התעשייה השונים.

כל הידע הדרוש בקורס אחד

במהלך קורס יזמות עסקית מטעם מטי מקבלים התלמידים את הידע הדרוש להם לצורך הקמת עסק בכל שלב שהוא. קורס יזמות עסקית של מטי מיועד למי שכבר הקים עסק ומעוניין להשתפר בשירותים שהוא מציע, לאלו אשר עוד לא הקימו עסק אולם מתכננים לעשות זאת בקרוב ולאלו שרוצים להימנע מטעויות בהקמת העסק. קורס יזמות עסקית של מטי אינו מהווה רק קורס תיאורטי: הקורס מציע מידע נרחב וכוללני וכן הכשרה מעשית.

סיוע כולל

במהלך הקורס נהנים התלמידים מליווי של יועצים מקצועיים ומומחים בתחום היזמות. הסיוע של מטי בקורס יזמות עסקית כולל הנחייה בעריכת תכנית עסקית רלוונטית, חניכה עסקית הלכה למעשה, שיטות שונות לגיוס הלוואות להקמת העסק וכמו כן ניתן למצוא במטי סיוע בגיוס המימון בפועל. קורס יזמות עסקית של מטי מאפשר לעצמאיים לקבל את כל הכלים הדרושים להם לצורך התפתחות כלכלית ועסקית.

ניסיון רב שנים ומעורבות אישית

במטי מציעים לתלמידים ניסיון רב שנים ביזמות עסקית. לפיכך הקורסים של מטי מודרכים ומועברים על ידי מומחים בתחום בלבד. כל אחד מהמרצים הינו בעל שם בתחום וכן בעל ניסיון עשיר ורב שנים, וביכולתו להעניק את ההדרכה הראויה ביותר לצורך תמיכה בעסק החדש והעמדתו על רגליו.

0 תגובות

השאירו תגובה

רוצה להצטרף לדיון?
תרגישו חופשי לתרום!

כתיבת תגובה