במהלך השנים האחרונות החלה הרפואה המשלימה לשגשג כחלק מתהליך כללי בעולם של חזרה למקורות ולטבע וגברה המודעות בציבור לענפי הרפואה המשלימה. בכך נוצרה הזדמנות לקידום מקצועי ועסקי של המטפלים.

מטרתנו – לפתח, לטפח ולעודד את ההיבטים העסקיים של המטפלים באמצעות כלים ייחודיים שפותחו במרכז ונועדו להעצים ולמקסם את יכולותיהם ולהביא אותן לידי ביטוי גם בתוצאות העסקיות שלהם

איזונים – המרכז לקידום רפואה משלימה בישראל

מטי גליל מערבי הוכרז כמטי מתמחה ברפואה משלימה בשנת 2004. במעמד זה הוקם גוף שנקרא "איזונים – המרכז לקידום רפואה משלימה בישראל". במסגרת זו מטי ביצע הכשרות מיוחדות ליועצים כלכליים בתחום בכל הארץ.

במהלך השנים האחרונות הרפואה המשלימה, בעולם ובישראל, נמצאת בתהליך צמיחה מואצת. רמת המודעות אליה הולכת וגוברת וגם שיעור הפונים אליה הולך וגדל. יתרה מכך, הרפואה המערבית מוכנה יותר ויותר לקבל את איכות החיים שמציעה הרפואה המשלימה ואף משלבת אותה ברפואה הקונבנציונלית. התחזיות מצביעות כל הזמן על המשך התחזקות המגמה.

הגליל נתפס כ"מרכז טבע" של ישראל והרפואה המשלימה משתלבת היטב כמותג. גם התיירות הכפרית מציעה שירותי רפואה משלימה, טיפולים אישיים וסדנאות קבוצתיות כמוצר משלים.\במטי קיים מרכז איזונים, שהוקם ע"י מטי גליל מערבי והרשות לעסקים קטנים ובינוניים על מנת לתת מענה לצרכים העסקיים של המטפלים בענפי הרפואה המשלימה.

מטרתנו – לפתח, לטפח ולעודד את ההיבטים העסקיים של המטפלים באמצעות כלים ייחודיים שפותחו במרכז ונועדו להעצים ולמקסם את יכולותיהם ולהביא אותן לידי ביטוי גם בתוצאות העסקיות שלהם.מטי גליל מערבי ביצע הכשרות מיוחדות ליועצים כלכליים בתחום בכל הארץ ומעסיק. מטי מעסיק יועצים עסקיים ומרצים המתמחים בתחום הרפואה המשלימה העומדים לרשות הקהל על מנת לסייע למטפל לקדם את ההיבטים העסקיים בתחום.